KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581336
nr 1358 1336
Arvid Öström
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 33x40cm
Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:24:13
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Arvid Öström
Läs mer om Arvid Öström